KONST / Litografier / Färglitografi 16694307

nr 1669 4307

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 17/40, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 54x65 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 december 2024
kl 20:12:19