KONST / Litografier / Färglitografi 16694307
nr 1669 4307
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 17/40, daterad -80. Färglitografi, bildmått: 37x50 cm, yttermått inklusive ram: 54x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 december 2024
kl 20:12:19
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
350 kr